CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Głogowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:15 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy fachowe usługi rolnicze a także zarządzamy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie wytwarzane roboty oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na obszarze Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi albo rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie importowanie zza krawędzi do Polski.
95512
Ogłoszeń
102
Miast
4156
Użytkowników
952
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.