Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Osoba sprzątająca Głogów OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2020 16:35 - Dam pracę - Głogów
2600.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: osoba sprzątająca

Miejsce pracy: Głogów

Godziny pracy: praca zmianowa (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Oferujemy:

-przyuczenie do wykonywanych zadań,

-stabilną pracę,

-terminowe wynagrodzenie,

-możliwa premia.

Zadania:

- utrzymanie w czystości w pomieszczeniach biurowych:

*zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg,

*opróżnianie koszy na śmieci,

*przecieranie na wilgotno blatów, stołów

Wymagania:

-zaangażowanie w pracę

-solidne wykonywanie zadań

-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o:
-kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510 015 576 . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu